תביעה קטנה תאונות רכב Things To Know Before You Buy

- הכנת ניירת משפטית לצורך ביצוע הסדרי חוב והכנת תוספות להסכמי הלוואות לצורך פריסת חובות של לקוחות.

חיפושים אחרונים חיפוש עבודה לפי קטגוריהחיפוש משרות חופשי

מנורה מגייסת מיישב/ת תביעות רכוש שם החברה: מנורה מבטחים מיקום המשרה: גבעתיים יישוב תביעות רכוש מסוג נזקי מים בדירה.

נהגת רכב הרנו השיבה בחקירתה כי אינה יודעת אם המונית פגעה בה אחרי שפגעו בה או לפני. היא אינה זוכרת בכמה חבטות חשה. ברם, בהודעה שנתנה במשטרה בסמוך לאחר האירוע מציינת היא ש"הרכב שנסע מאחורי מונית מרצדס התנגש בי בעוצמה ואז רכב נוסף צבאי התנגש במונית שהייתה מאחורי". היא אישרה הודעה זו בדיון.

חובה והכרחי ניסיון בנזיקין (נזקי גוף חובה, חבויות, רכב,רכוש, אחריות מקצועית, חבות מוצר).

לטענת הנתבעת החוט השני המחבר בין התאונות הוא כי מדובר בתאונה עצמית עקב החלקה, או התנגשות עם עצם דומה וללא מעורבות של רכב צד שלישי.

שירותיות, יכולת עבודה תחת לחץ, יכולת עבודה בצוות ויחסי אנוש מצוינים. אחריות ויכולות למידה טובות.

להתנהלות מול סוכני ביטוח וממשקים פנים ארגוניים, בדיקת תביעה ואישורה עד

לצורך הוכחת התביעה הגישה התובעת את פוליסת הביטוח שהנפיקה לרכב המבוטח מטעמה , תעודות זיכוי בדבר התשלום למבוטח , הודעות מתיק המשטרה, תמונות הנזק , והעידה את הנהג מטעמה עד התביעה מר ארבל מרדכי .

התפקיד כולל: טיפול בתביעות גוף שנגרמו עקב תאונת דרכים, תביעות עם סיכון לנכות, עבודה מול באי כח תובעים, מתן הנחיות בתיקים לעו"ד חיצוניים.

טענה זו אינה נראית לי. המשיב פעל בשמו ובשם המשיבה לכל אורך הדרך, ועשיית אבחנה ביניהם הינה מלאכותית ואינה תופסת.

יחד עם זאת, נראה כי בית משפט קמא התחשב בעובדה שנטענה על ידי המשיב בתצהירו לפיה בתקופה בה ניתן הפסק המקורי במעמד website צד אחד הוא היה שרוי בסכסוך גירושין עם אשתו וביום הדיון בתביעה התקיים דיון בהליך הגירושין בבית המשפט לענייני משפחה.

דווקא משום שמדובר בתאונה מסוג "פגע וברח", או למצער, "פגע ולא שם לב", ומשום שפרטי המשאית נרשמו על ידי עובר אורח, ומשום שהנתבעת היא מדינת ישראל, היה על הנתבעת לטרוח ביתר שאת ולבדוק ברישומיה איזו משאית צבאית הייתה מעורבת בתאונה, או לכל הפחות איזו משאית צבאית הייתה במקום בעת התאונה.

לאור כלל האמור לעיל, מצאתי לנכון כי לא היה מקום לקבוע כאמור שהאחריות איננה חלה, ולכן, יש להטיל את הוצאות התיקון על התובע.ו

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *